OTAKAR - smíšený pěvecký sbor VYSOKÉ MÝTO

*AKTUÁLNĚ, NOVINKY * > Mapa stránek

Mapa stránek

  • * KDO JSME *
  • * FOTO-KONCERTY *
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • Ostatní
  • * ČLENOVÉ SBORU *
  • * HISTORIE SBORU *
  • * SPOLUPRACUJEME *
  • * REPERTOÁR,mp3,videa *
  • * KONTAKT *
  • * OBLÍBENÉ ODKAZY *
  • *AKTUÁLNĚ, NOVINKY *
  • * KDO JSME *
  • * FOTO-KONCERTY *
  • * ČLENOVÉ SBORU *
  • * HISTORIE SBORU *
  • * SPOLUPRACUJEME *
  • * REPERTOÁR,mp3,videa *
  • * KONTAKT *
  • * OBLÍBENÉ ODKAZY *

Kontakt

OTAKAR smíšený pěvecký sbor

VĚRA MILEROVÁ
Prokopa Velikého 391
566 01 Vysoké Mýto

Tel.: +420 602 143 195
Email: milerovi@quick.cz

správa stránek:

lipavska.i@seznam.cz

Novinky

Nový rok 2016 je tady!!

01.01.2016 00:00
sledujte nás též na FACEBOOKU!!!! www.facebook.com/OTAKAR-pěvecký-sbor-Vysoké-Mýto

Povánoční program v lednu 2015

03.01.2015 13:14
Hurá do nové sezóny!!!! Začínáme  u nás v Mýtě v pátek 9.1.2015 v "Husitském kostele". Následuje Tříkrálový koncert v kostele v Hor.Jelení v neděli 11.1.2015 a povánoční zpívání uzavíráme Novoročním koncertem v pátek 16.1.2015v CEREKVICI

Začíná koncertní sezóna!!!!!

05.10.2014 17:13
22.10.-Litomyšl kavárna BOBO-CAFE od 17h 29.11.-náměstí VM-1.advent-jarmark,rozsvícení vánoč.stromu 14.12.-kostel sv.Vavřince VM společně se ZUŠ-Pavlicova Mše MISSA BREVIS 17.12.-kavárna LA CASA-vánočně při svařáčku 21.12.-Dlouhá Třebová 9.1.15-Novoroční ve VM-Husův...

Odjezd v PÁ 11.4.2014 v 16.30 od ZUŠ

03.04.2014 21:29
Na  dvoudenní zájezd "Tour de Orlické hory"

Koncerty s REQUIEM

11.03.2014 20:30
Termíny koncertů s REQUIEM od Faureho      30.3.2014-Opočno      6.4.2014 -Dvůr Králové n.L.

TOUR DE Orlické Hory

11.03.2014 20:21
Připravujeme na 11.-12.4.2014  2-denní zájezd do Orlických hor, blízko polských hranic. Známý kostelík NERATOV bude na hodinu jen náš!!!  

Sraz na NOVOROČNÍ KONCERT

09.01.2014 07:05
je v 16.15 před kostelem Husova sboru (směr na Choceň)

Ve ST 18.12.2013-19h zkouška na FAŘE!!!

18.12.2013 07:25
Nácvik Rybovky na koncert v NE do Chocně  KONCERT-Choceň od 16h!!!! Zkouška v 14.30h.

Sraz na ADVENTNÍ KONCERT 15.12.2013

14.12.2013 14:03
je v 14:45 v kostele, bude následovat zkouška.. Přijďte všichni včas..Poté je posezení na ukončení roku.

SRAZ NA KUJEBÁCKÝ JARMARK

26.11.2013 19:05
se koná v 10.45 u sochy Přemysla Otakara II.(Pražská brána) Přijďte všichni členové v našich oblečkách!!!!! Červenou šálu všichni!!!! Budeme se fotit na PF 2014
1 | 2 > >>

Fotogalerie

V této rubrice nejsou žádné články.


Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk

© 2013 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode
 
Vytvořte si vlastní web zdarma!
Moderní webové stránky za 5 minut
Vyzkoušet